ABDULREZZAK SANCAK'IN MESAJI
Kurucumuz Abdulrezzak SANCAK'ın Mesajı

 

 

Hayatını çok iyi bir insan ve başarılı bir iş adamı olmaya vakfetmiş, herkesin derdini, her zaman kendisine samimiyetle dert edinmiş, inanç, çok çalışma, akıl, bilgi, dürüstlük ve ahlak öncülüğünde başardığı işlerle ülkesine, grubumuza ve topluma hep fayda sağlamış, attığı her adımla işimize, yönetimimize ve bizlere büyük emek vermiş olan

 

KURUCUMUZ, HAYIRLI İNSAN, ÇOK DEĞERLİ BÜYÜĞÜMÜZ, YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ

ABDULREZZAK SANCAK'IN

 

Vefatının çok derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Abdulrezzak Sancak'a Allah'tan rahmet; ailesine, tüm sevenlerine ve ülkemize başsağlığı diliyoruz.

 

Onun bizlere gösterdiği yolda, emin adımlarla yeni ufuklara doğru Saya Grup’u yüceltmek için yürüyor, değerlerin değerlerimizdir diyoruz.

 

 

SAYA GRUP ve GRUP ŞİRKETLERİ ÇALIŞANLARI

 

 

Değerli Dostlarım ve Çalışma Arkadaşlarım,

 

Başarıya giden yolda sermaye ötesi değerlerini ön plana çıkaran ve Sancak ailesinin ticari mimarı olan Abdulkerim Sancak’ın evlatları olarak aile büyüklerimizden bize miras kalan dürüstlük, girişimcilik ve yenilikçilik ruhuyla; insanlığa, ülkemize ve çevremize daha fazla fayda sağlamak üzere yepyeni bir heyecanla 2006’da kardeşlerimle birlikte çeşitli sektörlerde faaliyette bulunmak üzere Saya Grup’u kurduk.

 

Amacımız ve çabamız hep daha faydalı olmaya çalışmaktır. Bu bakış açısıyla kendini verdiği faydalarla sorgulayan bir anlayışla, ülkemizin ihtiyacı olan sosyal dayanışma politikalarına ve bizleri yarınlara ulaştıracak olan gençlerin eğitimine destek verirken; Ar-Ge, ihracat ve istihdama katkıda bulunarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

 

Başarılı olmak için disiplinli ve çok çalışmanın gerekliliğine, başarılı kalmak için ise tevazu ve tasarrufun önemine inanıyoruz.

 

Ülkemizin menfaatlerini gözeterek yürüttüğümüz faaliyetlerde sağladığımız başarının en büyük mihenk taşı hep birlikte ve özveriyle çalışmamızdır. Çünkü başarılı olabilmenin ferdi çalışmayla mümkün olmadığının, ancak birlikte çalışabilme becerilerimizin gelişmesine bağlı olduğunun farkındayız.

 

Değerli dostlarım, bugüne kadar birçok ülke gezdim ve farklı milletlerden birçok kişiyle tanıştım. Bu sayede ülke insanımızın çok zeki ve pratik insanlar olduğunu daha iyi anladım. Eğer beraber çalışabilme becerilerimizi geliştirirsek, bu azim ve heyecanla önümüzdeki tüm engelleri aşarak gerek siyasi gerekse ekonomik olarak dünyada hak ettiğimiz yere en kısa zamanda ulaşacağımıza canı gönülden inanıyorum.

 

Bizler, pozitif, hızlı ve verimlilik odaklı çalışma anlayışıyla, büyüklerimizin 1950’lerden günümüze taşıdığı insani ve ticari değerlere hep sadık kaldık ve kalmaya devam edeceğiz.

 

Esenlik dolu aydınlık günler dilerim.

Saygı ve Sevgilerimle,

 

Abdulrezzak SANCAK

Yönetim Kurulu Başkanı

 

e-bültene üye ol
Copyright 2011 © Saya Grup. Tüm hakları saklıdır.