BAŞKANIN MESAJI


Değerli Dostlarımız,
Sevgili Çalışma Arkadaşlarımız

Başarıya ulaşmak için “Çalışma” ve “Disiplin”, başarıyı sürdürmek için ise “Tevazu” ve “Tasarruf” gerektiğine inanan Saya Grup, iş yolculuğunu kurulduğu günden bu yana her yıl yeni başarılara imza atarak sürdürmeye devam ediyor.

“Güçlü Değerler, Güçlü Gelecek” mottosundan aldığı ilhamla gelecek vizyonunu şekillendiren; inşaat, ilaç, madencilik, elektrik motorları ve teknoloji sektörlerinde güçlü ve değerli markaların bulunduğu Saya Grup, grubumuzun felsefesini oluşturan “Sermaye Ötesi Değerler” ışığında, ülkemizin en büyük ihtiyacı olan Ar-Ge, ihracat ve istihdama katkıda bulunuyor.

Kuruluşumuzda belirlenen ve tüm grup şirketlerimizin benimsediği ‘Güvenilirlik, Paydaşlarımızın Memnuniyeti, Gelişim ve Yenilikçilik, Topluma ve Çevreye Saygı’, olarak nitelendirdiğimiz “Sermaye Ötesi Değerlerimiz” paydaşlarımızla kurduğumuz güvene dayalı, dürüst ve şeffaf iletişim şeklimiz, kurumsal gelişime verdiğimiz önem, toplumsal yaşam kalitesini arttırmak için desteklediğimiz projeler, inovatif düşünceye verdiğimiz değer ve hayata geçirdiğimiz sistemlerimiz ile tüm karar süreçlerimizde pusulamız oluyor.

Saya Grup olarak insanı merkeze alan bir anlayışla büyümeye devam ederken “Önce İnsan” diyor, tıpkı değerlerimiz gibi bu anlayışımızı da bütün grup şirketlerimize yansıtıyoruz. Çalışma arkadaşlarımızın mutlu olması, birbirlerinden öğrenen, paylaşan, bir iş organizasyonun oluşması için çaba gösterirken, hep birlikte nice güzellikleri inşa etmek için kendimizi sürekli yeniliyoruz.

Genç yaşta kaybettiğimiz, Onursal Başkanımız, değerli Abdulrezzak Sancak’tan aldığımız Saya Grup bayrağını, onu her zaman sevgi ve saygıyla hatırlayarak kararlılıkla taşımaya devam ediyor, bu yolda bizimle birlikte olan siz değerli dostlarımıza ve sevgili çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyor, geçmişten bugüne getirdiğimiz başarılarımızın, gelecekteki başarılarımızın nüvesi olacağına canı gönülden inanıyorum.
Birlikte güzel yarınlara.
Sevgilerimle

Cem MENGİ
Saya Grup Yönetim Kurulu Başkanı