“Hayat buna değer” mottosu ile 2006 yılında kurulan Folkart Yapı A.Ş. yüksek yapılar, A+ konut ve ofisler, alışveriş merkezleri ve okul projelerine odaklanır. Folkart Yapı, imzasını attığı her işte,kalite, estetik ve konforu seçkin bir mimari üslupla yeniden harmanlayarak lüks kavramına farklı bir bakış açısı getirmeyi amaçlar.


Ulusal ve uluslararası ödüller

Çevre dostu, ileri teknoloji ile donatılmış, dünya standartlarında yapılar inşa eden Folkart, yatırımcılarına yüksek katma değerler sağlar.

Avrupa’nın en yüksek ikiz kulelerinden biri olan Folkart Towers ve Türkiye’nin en büyük ilaç fabrikalarından Pharmactive gibi yüksek standartlara  sahip projelere imza atan Folkart, ulusal ve uluslararası ödüller alarak sektöründeki en saygın markalardan birisidir.


19 proje, %100 müşteri memnuniyeti

Kurulduğu günden bugüne kadar toplam 19 proje imza atan Folkart, tüm projelerinde müşteriyle iletişimi ihtiyaç aşamasında başlayıp teslim sonrasında da devam ettirir.

Müşterilerini memnun etmek için her zaman en kaliteli tedarikçiler, en itibarlı çözüm ortakları ve en donanımlı personel ile çalışan Folkart “Avrupa Mükemmelliğe Yolculuk Programı” kapsamında;

2013 yılında “Mükemmellikte Kararlılık Belgesi”,

2015 yılında “EFQM Üç Yıldız Yetkinlik Ödülü”,
2017 Mayıs ayında KalDer tarafından düzenlenen Mükemmelliği Arayış Sempozyumu’nda “Yerel Kalite Ödülleri 2017 Özel Sektör Kategorisi Ege Bölgesi Mükemmellik Ödülü”nü alarak kalite anlayışını belgelemiştir.

FOLKART
HAKKINDA

WEBSİTESİ

www.folkart.com.tr

GENEL MÜDÜRLÜK

(0232) 488 00 00

SATIŞ ve MÜŞTERİ HİZMETLERİ

444 2 278

ADRES

Manas Bulvarı Adalet Mahallesi No:47 K:43 Bayraklı/İzmir

DAHA FAZLASI İÇİN