Hakkmızda

Pharmactive İlaç, “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışıyla 2010 yılında kuruldu. “Yüksek kalitede ilaç geliştirmek, üretmek ve ilacı herkes için ulaşılabilir kılarak insan sağlığı için aktif olmak.” misyonuyla hareket eden Pharmactive İlaç’ın Çerkezköy’deki üretim tesisinin temelleri 14 Şubat 2011 atıldı.

 

AVRUPA GMP SERTİFİKALI DEV BİR FABRİKA

Avrupa’nın en saygın otoritelerinden biri olan Almanya BfArM tarafından verilen ve dünyada en yüksek kalite sistemi olarak kabul edilen Avrupa GMP sertifikasını sahip olan Pharmactive İlaç üretim üssü, 2017 yılında bu sertifikasını yenilemeye hak kazandı. Ülkemizde bu sertifikaya sahip az sayıdaki üretim tesislerinden birisi olan Pharmactive İlaç’ın üretim üssü sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın da sayılı ilaç üretim tesislerinden biridir.

 

BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI ONAYLI AR-GE MERKEZİ

Katı, yarı katı ve sıvı hatlarda 330 milyon kutu ilaç üretim kapasitesine sahip olan Pharmactive’in modern tesisinde 3200 m2lik alana kurulu olan ar-ge merkezi “PharmAR-GE” Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onaylı sayılı ilaç AR-GE merkezlerinden birisidir. Inovatif ürün geliştirme yaklaşımı ile pazarda ihtiyaç duyulan jenerik ürünleri, QbD bazlı, EMEA ve ICH regülasyonlarına uygun olarak geliştiren PharmAr-Ge; “yeni ürün formülasyon geliştirme”,  “patent tarama”, “ürün iyileştirme ve geliştirme” ve “proje yönetimi” konularında doktora ve yüksek lisans derecesine sahip tecrübeli kadrosuyla hizmet verir.

 

GLOBAL İLAÇ FİRMALARININ GÜVENİLİR İŞ ORTAĞI

Farklı terapötik alanlarda inovatif yaklaşımla geliştirdiği ilaçlarını deneyimli ekibi ile doktor, eczacı ve hastaların hizmetine sunan Pharmactive, esnek ve yüksek üretim kapasitesi sayesinde çok uluslu firmaların Türkiye’deki iş ortağıdır.  Biyoteknoloji alanında da önemli yatırımlara imza atan Pharmactive bu yatırımıyla biyoteknoloji alanında dünya standartlarında ilaç üretimi yapmaya hazırlanıyor.

 

SAĞLIK İÇİN ÇALIŞIYOR, DÜNYA İÇİN ÜRETİYOR

Kuruluşunda belirlenen “Güvenilirlik”, “Paydaşların Memnuniyeti”,  “Topluma Ve Çevreye Saygı”, “Gelişim Ve Yenilikçilik” değerlerinden aldığı güç ile Türkiye’nin en büyük eşdeğer ilaç firmalarından birisi olma yolunda emin adımlarla yürüyen Pharmactive, yüksek kalitede ilacı uygun maliyetlerle üreterek, sağlık için çalışmaya, dünya için üretmeye devam ediyor.

 

PHARMACTIVE
HAKKINDA

ADRES

Mahmutbey Mahallesi Taşocağı Yolu Caddesi Balance Güneşli F Blok No:19/1 Bağcılar/İSTANBUL

DAHA FAZLASI İÇİN