Türkiye’nin en seçkin endüstriyel markaları arasında yer alan ve 1987 yılında kurulan Volt Elektrik Motorları, 2011 yılında Saya Grup iştirakleri arasındaki yerini aldı.

AR-GE, kalite, inovasyon ve modernizasyon çalışmaları sonucu Volt Motor bugün, teknolojisi, ürün kalitesi, ürün çeşidi ve 45.000 m²'lik üretim alanı ve 500’den fazla çalışanıyla Türkiye’nin lider elektrik motoru üreticilerinden birisi oldu.


IE3, IE4 ve KOMPAKT seri ürünü olan Voltpro

63 tip gövdeden 315  tip gövdeye ve 200 Kw güçteki ürün gamına ulaşan Volt Motor, ülkemizde kullanılan elektrik enerjisi tüketimini düşürmek ve enerji verimliliğini arttırmak adına yaptığı öncü AR-GE çalışmalarıyla; Premium enerji seviyesi olan IE3 verim sınıfındaki elektrik motorlarını piyasaya sundu. Super Premium enerji seviyesindeki IE4 motorlarını da kendi AR-GE’si ve kendi patenti ile üretti.

Yeni geliştirmiş olduğu; yeni teknoloji ve kopmakt seri ürünü olan Voltpro ile dünyanın en verimli motorunu üretmeye ve bu ürünü ulusal ve uluslararası pazarlara sunmaya başlayan Volt Motor bir yandan küresel bir şirket olma yolunda, TURQUALITY ve EFQM rehberliğinde mükemmellik yolculuğunu sürdürürken bir yandan da 2023 Yılı Vizyonu kapsamında ve “İçerik Marka” oluşturma yolunda, Powered by Volt misyonuna emin adımlarla ilerliyor.

VOLT ELEKTRİK MOTORLARI
HAKKINDA

WEBSİTESİ

www.voltmotor.com.tr

ADRES

Kazım Karabekir Cad. No:84 Kemalpaşa 35735 İzmir / Türkiye

DAHA FAZLASI İÇİN